Plavecké kurzy a letní tábory

I přes „stopku“ našich kurzů pracujeme a připravujeme alternativní řešení kurzů a letních táborů. Na vyvíjející se situace budeme pružně reagovat.

TÁBORY:

– termíny táborů zveřejněné na našem webu platí, dále se přizpůsobíme poptávce a můžeme přidat v případě zájmu ještě termín 7. – 10.7. a 27. – 31.7. ve formě příměstských táborů, nemusí být nutně plavecké, ale např. cyklovýjezdy a jiné venkovní sporty s Martinem a spol. a výtvarně-tvořivý s designérkou Pavlou Nazarskou.

STORNO podmínky táborů platné od 31.3.2020:

  1. Při zrušení ze strany klienta 500 kč/dítě do 24 hod před akcí, zbytek platby se vrací nebo po dohodě převede na jinou akci.

         Po zahájení akce je platba nevratná.

  1. Při zrušení z naší strany se vrací klientovi celá částka

Platba zálohy by měla být do 7 dnů od přihlášení, ale pokud někdo váháte vzhledem k situaci zaplatit zálohu, chápu, místo vám rezervuji i tak, ale pokud bude akce naplněná, přednost budou mít klienti se zálohou. Doplatky táborů jsou do konce května. Pokud budete mít problém s celou platbou, prosím, kontaktujte mne a domluvíme individuální platební podmínky.

PLAVECKÉ KURZY:

– jarní kurz plavání jsem „zmrazila“ a nikomu nebudu rušit jeho objednané místo i kdyby neměl zaplaceno. Připravuji několik variant, tak, aby nikdo nepřišel ani o zaplacené lekce v kurzu, který měl začít 16. března, ale ani o náhrady ze zimního kurzu.

Přeji všem zdraví a optimismus, že se z tohoto zapeklitého období brzy dostaneme do normálního režimu,

Martina Menšíková

31. března 2020

Martina Menšíková