VODNÍCI, Pražačka a Třebešín , 5 turnusů, červenec a srpen 2023

Termíny: týdenní turnusy 17. – 21. července, 24. – 28. července, 14. – 18. srpna, 21. – 25. srpna, 28. srpna – 1. září, vždy pondělí – pátek, příchod mezi 8.30 – 9.00, odchod mezi 16.30 – 17.00.

Kapacita: 25 dětí

Vhodné pro děti ve věku 5 – 12 let.

Kde:  – Pražačka, areál sportovního centra, bazén, tělocvična, klubovna, bazén Třebešín

Poslední dva srpnové termíny budou na Třebešíně , červencové a první srpnový termín bude na Pražačce.

Cena: 4.400 Kč (sourozenec 4.100 Kč)/ termín
Cena zahrnuje: plavecký výcvik a vodní hrátky (9 hodin za týden) se zkušenými instruktory klubu Pohoda a další denní program – výtvarný, sportovní, vstupy na další aktivity (dopravní hřiště apod.) včetně oběda, svačin a pitného režimu, veškeré pomůcky a materiál

Přihlásit můžete dítě nejdříve po dovršení 4. roku v případě, že zvládá celý den bez rodičů, umí se obléci a najíst (s malou dopomocí instruktora) a zvládá teplotu vody ve velkém bazénu, tj. cca 27 st. Skupinky na plavání budou i pro malé i větší začátečníky i pro pokročilejší plavce. Každá skupina bude mít vlastní výuku i pomůcky. To samé při hrách – program bude přizpůsoben pro menší i větší děti – na některé aktivity se děti rozdělí, ale jinak jsou celý den pohromadě.

Storno podmínky: do 24 hodin před začátkem akce je storno 1000 Kč, poté je nevratná celá platba

Po přihlášení dítěte vám přijde faktura. Pro závaznou rezervaci místa je potřeba uhradit zálohu, případně celou platbu dle instrukcí ve faktuře. Vystavujeme i faktury na zaměstnavatele – v tom případě prosím dodejte veškeré fakturační údaje a text, jaký ve faktuře potřebujete.

Přihláška zde: https://plavani-deti.auksys.com/master/zakaznikadd.php#

Martina Menšíková