O nás

V klubu Pohoda se zaměřujeme především
na kurzy plavání pro batolata, předškolní a školní děti. Pořádáme pobytové akce s výukou plavání i letní a zimní tábory pro děti od 4 let. Akce připravíme i přímo na přání klientů, například narozeninovou párty v bazénu či individuální plaveckou výuku.

Plaveme v bazénech v Praze a okolí.

Tuto práci děláme proto, že nás to s vámi baví. Budeme rádi, když budete moci říci totéž.


Martina Menšíková Instruktorka plavání, majitelka, administrativní práce. Instruktorka plavání, cvičitelka aquaaerobiku pro děti i dospělé. Pobytové i jednodenní akce a tábory.

Absolventka rekvalifikačního kurzu Instruktor pohybové, rozumové a sociální výchovy kojenců, batolat a dětí předškolního věku, kurzu Metodika plavání dětí 1-6 let, kurz První pomoc a záchrana v bazénu, rekvalifikační kurz ZZA, workshop Aquaaerobik.

Pavla Kubíčková Instruktorka plavání

Absolventka rekvalifikačního kurzu Instruktor pohybové, rozumové a sociální výchovy kojenců, batolat a dětí předškolního věku, kurzu Metodika plavání pro děti 1 - 6 let, kurz První pomoc a záchrana v bazénu, rekvalifikační kurz ZZA. Práce v klubu: instruktorka plavání, vaničkování miminek, pobytové i jednodenní akce a tábory.

Pavlína Jandová Instruktorka plavání

Absolventka rekvalifikačního kurzu Instruktor pohybové, rozumové a sociální výchovy kojenců, batolat a dětí předškolního věku, kurzu Metodika plavání dětí 1-6 let, kurz První pomoc a záchrana v bazénu. Práce v klubu: plavecké kurzy, pobytové i jednodenní akce a tábory

Martin Menšík Instruktor plavání, pobytové akce a tábory

Absolvent Střední pedagogické školy, ATVS Palestra - obor managment sportu, FTVS: Učitel plavání "C", učitel lyžování a snowboardingu. Práce v klubu: instruktor plavání,  instruktor pro pobytové i jednodenní akce a tábory, produkční a koordinátor akcí, administrativní práce.

 

Karolína Kopecká Instruktorka plavání

Absolventka rekvalifikačního kurzu Instruktor pohybové, rozumové a sociální výchovy kojenců, batolat a dětí předškolního věku, kurz První pomoc a záchrana v bazénu. Ráda pracuje s dětmi, ráda plave, lyžuje a jezdí na kole. Práce v klubu: instruktorka plavání, pobytové i jednodenní akce a tábory.

Alice Franzová Plavecké kurzy, pobytové i jednodenní akce a tábory

Studentka gymnázia, školení první pomoci, kurz plavání předškolních a školních dětí. Práce v klubu: plavecké kurzy, pobytové i jednodenní akce a tábory.

Pavla Nazarská Pobytové i jednodenní akce a tábory

Studentka VŠ, ráda pracuje s dětmi, mezi její koníčky i práci patří oděvní návrhářství a malování. Práce v klubu: pobytové i jednodenní akce a tábory.

Daniel Menšík Pobytové i jednodenní akce a tábory.

Student, slackliner, lezec. Práce v klubu: pobytové i jednodenní akce a tábory.

Kateřina Dvořáková Instruktorka plavání a pobytové i jednodenní akce a tábory

Je absolventkou střední a vysoké zdravotnické školy, úspěšně ukončila rekvalifikační kurz Plavčík + vodní záchrana. Je mistryní republiky ve ve veslování. Ve volném čase ráda lyžuje, plave, jezdí na kole. Práce v klubu: pobytové i jednodenní akce a tábory.

Radka Klikarová Instruktorka plavání

Kurz plavání předškolních a školních dětí. Bývalá závodní plavkyně. Práce v klubu: plavecké kurzy.

Kristýna Znamenáčková Instruktorka plavání

Studentka střední zdravotní školy, závodní plavkyně. Kurz první pomoci, kurz plavání předškolních a školních dětí. Práce v klubu: plavecké kurzy, pobytové i jednodenní akce.

Instruktorka 2 Instruktorka plavání

Práce v klubu: instruktorka plavání.